Evdən çıxmadan STS və TUS imtahanına online hazırlaş | VAKA KAMPI HƏDİYYƏLİ ÇƏKİLİŞ

Dəyərli tibb tələbələri və dəyərli həkimlər,

Bildiyiniz kimi TUS imtahanı dünyanın ən çətin 2-ci imtahanıdır. Bu imtahana 1 dönəm hazırlaşmaqla qəbul olmaq çətindir, belə ki rəhbər olmadan hazırlaşmaq olduqca çətindir. Evdə oturduğunuz günləri dəyərləndirmək adına və daha da verimli çalışmaq üçün Türkiyədə və dünyanın bir çox ölkəsində STS və TUS-a hazırlaşanların tərcih etdiyi bir qurumu sizə tanıtmaq istəyirəm.

VAKA KAMPI HƏDİYYƏLİ ÇƏKİLİŞ

Aşağıdakı məlumatları oxuduqdan sonra instagram adresimdə olan çəkiliş vasitəsi ilə 2 həkimə vaka kampı veriləcək. Daha ətraflı DAXİL OLUN

TUS-a hazırlaşmağa əngəl yoxdur.

 

 

 

•PRIMERTUS STS ADAYLARINA 5 BRANŞ 200 SAAT KLINIK BİLİMLER YANISIRA 30 SAAT MIKROBIYOLOJI DERSİDE ÜCRETSİZ VERİLMEKTEDİR..👍🏻
_____________
2020 EKİM STS DERSLERİ 9 MAYIS’TA BAŞLIYOR ŞİMDİ KAYIT OLAN HEKİMLERMİZE 2020 ŞUBAT TUS İŞLENEN 60 SAAT DAHİLİYE HEMEN OFFLINE AÇILIR ŞİMDİDEN ÇALIŞMAYA BAŞALAR..
____________
BAŞARI ÖRNEKLERİMİZ İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİNİZ
____________
•PRIMERTUS KAYITLI ADAYLARI;
~ALGI VE DİKKATİNİN EN YÜKSEK OLDUĞU SAATLER ARASINDA..
ONLINE CANLI YURT İÇİ VE DIŞI İNTERAKTİF BİR ŞEKİLDE İZLER.
~Ve Online derslerin bitiminden 1 dk sonra;
“SINAV SAATİNE KADAR SINIRLAMA OLMADAN”
~Telefon,Tablet,Bilgisayardan;
İNTERNETİN OLDUĞU HER YERDEN SINIRLAMA OLMADAN SINAV SAATİNE KADAR TEKRAR EDER
____________
Bilgi için: 0546 887 0 887 -> www.primertus.net
_____________
‘Türkiye’nin En Büyük Online TUS Eğitim Platformu’

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TUS hazırlık sürecinizde hedefinize daha kolay ulaşmanızı sağlayacak tüm ergonomik koşulları düşünerek yola çıktık. Sektör içindeki 22 yıllık Tıbbi Yayıncılık ve TUS eğitim tecrübemizi PRIMERTUS adı altında sizlerle paylaşıyoruz.

Amacımız Dünya’nın en zor ikinci sınavı olarak gösterilen Tıpta Uzmanlık Sınavı’na hazırlanırken en ergonomik koşullarda sizlere 7/24 yardımcı olmak.

NEDEN ONLINE EĞİTİM?

İhtiyacınız olanı biliyoruz: Geçerli eğitim kaynakları, disiplinli bir öğrenme süreci içerisine girmeniz ve biraz da motivasyon. Uzaktan Eğitim’in örgün eğitime nazaran avantajlarını da dikkate aldığınız zaman, TUS hazırlık sürecinizde PRIMERTUS Online Eğitim Platformunda karar kılmamanız için bir sebep kalmayacaktır.

PRIMERTUS İLE AVANTAJLARINIZ

✔ Devam eden çalışmalarınızla birlikte TUS Hazırlık sürecinizi de gerçekleştirebilmenize yönelik olarak düzenli bir ONLINE-CANLI-İNTERAKTİF ders programı ile her dönem 420 saat Temel ve Klinik Bilimler 42 saat Vaka Kampı ve Sınav Öncesi 22 Günde 160 saat Tus Kampı.

✔ Evden, işten (yer fark etmeksizin); mobilden, tabletten ve PC’den (platform fark etmeksizin) Online-Canlı derslere katılabilir, Canlı derslerin video kayıtlarını sınav saatine kadar offline izleyebilirsiniz.

✔ MotiveTUS rehberlik programı desteğiyle, sosyal medya grubumuz üzerinden kolektif destek verilmekle beraber, birebir rehberlik desteğinizi de uzmanımızdan ve bazı eğitmenlerimizden alabileceksiniz

✔ PRIMERTUS’ta öğretim kaynaklarımız, eğitmen kadromuzun yazarlığında ve editörlüğünde oluşturulmuştur. Bu anlamda tutarlı bir şekilde bir hazırlık sürecini sunuyoruz.

DEMO DƏRSLƏR

 

DAHA ƏTRAFLI

İNSTAGRAM : https://www.instagram.com/primer.tus/

WEB SAYT : https://primertus.net/

WhatsApp : +905424200887

Bir cavab yazın